Новини

Інновації у кооперації

Виправдовуючи почесне звання найтехнологічнішої галузі, сільське господарство впевнено крокує в ногу з часом. Лише встигаючи за прогресом, можна залишатися лідерами і рухатися у завтрашній день. Саме таким принципом керується Перший національний кооператив. За підтримки першого інноваційного аграрного холдингу Human Transparency Innovations (Holding HTI) для потреб кооперативу буде протестовано 200 електрокарів Renault Kangoo Z.E. Саме цей вантажопасажирський фургон стане надійним помічником аграріїв.

А тепер кілька слів про характеристики автомобілів. Ємність літій-іонного акумулятора – 22 кіловат-години, що дозволяє управляти електрокаром до 170 км без підзарядки. Наявний економічний режим «ЕСО», а батарея розрахована мінімум на 8 років експлуатації і 2000 циклів «заряду-розряду». Зарядка передбачається в двох режимах: від звичайної розетки (6-8 годин) і від спеціальної зарядної станції на 400 В (до 80% триватиме близько 30 хвилин). Не найменшою перевагою стане можливість здешевити транспортні витрати, враховуючи постійний ріст цін на паливо.

«На жаль, в Україні поки що дуже недооцінюють можливості електрокарів. Адже цей автомобіль не просто безпечний для навколишнього середовища. Він також дуже зручний, компактний і багатофункціональний», – коментує голова правління «Рено Україна» Яна Міненко.

Справжнім тест-драйвом Renault Kangoo Z.E. стане його експлуатація на території діяльності Першого національного аграрного кооперативу. Цим «автомустангом» здійснюватимуть пасажирські та вантажні трансфери.

«Ми очікуємо, що цей проект стане стимулом для розвитку кооперативного руху в сучасному розумінні, дасть можливість ефективно використовувати незадіяний ресурс, який у нас під ногами, і надасть сільському населенню доступ до сучасних технологій», – ділиться враженнями керуючий партнер холдингу HTI Олександр Матюшок.

Вкотре інноваційний підхід до традиційного виробництва відкриває сучасні можливості і дозволяє під новим кутом побачити потенціал та перспективи. Тож чекаємо на Renault Kangoo Z.E. на сільських дорогах Хмельниччини.

Коментувати

Місія:

забезпечити добробут кожного українського селянина, створюючи найкращі умови для його економічного, соціального та особистісного розвитку

Гарячі лінії Хмельниччини

+38 (096) 925 77 75,
+38 (095) 158 77 75,
+38 (073) 496 77 75

Гарячі лінії Чернівеччини

+38 (096) 845 99 44,
+38 (099) 417 99 33,

Адреса

Україна, 29015, м. Хмельницький,
вул. Зарічанська, буд 3/2 блок 5/2-1

Електронна пошта:

post@pnak.com.ua